4e5ade80f7cfc6b6132c4f47f1bfe49b

Jak prawidłowo używać chusteczek Sudecon®?

Co zrobić, gdy zostaniemy spryskani gazem pieprzowym? Jak szybko usunąć drażniącą substancję z ciała? W takiej sytuacji przydadzą się chusteczki Sudecon®.

Co to jest Sudecon®?

Sudecon® to chusteczka, która nasączona jest specjalnym środkiem do neutralizacji działania gazów chemicznych (CN i CS) oraz biologicznych (takich jak gaz pieprzowy-OC). Zaprojektowana została przez FOX LABS z myślą o służbach mundurowych (policja, straż więzienna) i wprowadzona na rynek w styczniu 1995 roku. Praktycznie od początku stała się światowym bestsellerem i numerem 1 w branży. Na rynku do tej pory nie ma produktu, który działałaby tak skutecznie i tak szybko usuwał skutki działania gazu pieprzowego. Chusteczki testowane były przez amerykańskie wojsko, policję federalną, stanową i lokalną, a także służby medyczne. Każde z nich wystawiły chusteczkom Sudecon® najwyższą notę.
Opatentowana formuła substancji, jaka zawarta jest w chusteczkach, działa szybko. Już praktycznie po 7 – 15 minutach uwalniamy się od uczucia pieczenia i możemy otworzyć oczy.

Oczywiście chusteczka Sudecon® zadziała szybko, o ile użyjemy ją we właściwy sposób. Tylko stosowanie się do instrukcji i właściwe korzystanie z tego produktu gwarantuje efekty. Przykład niewłaściwego zastosowania chusteczki (i brak efektów) widoczne są na tym filmiku.


Co zostało zrobione tutaj źle? Praktycznie wszystko. Chusteczka nie została odpowiednio wyciśnięta do oczu, a czas działania był za krótki. Błędem było również oblanie wojskowego wodą. Woda spowodowała rozcieńczenie środka neutralizującego i osłabiła jego działanie. Znacznie lepiej w tym przypadku sprawdziłobym się np. mleko.

Jak prawidłowo korzystać z chusteczki/chusteczek Sudecon®?

Po pierwsze najlepiej mieć w zapasie dwie chusteczki.

  1. Pierwszą z nich dokładnie wycieramy wszystkie zanieczyszczone fragmenty twarzy (brwi, czoło, okolice oczu, policzki). Pianka wytworzona podczas przecierania twarzy neutralizuje podrażniające cząsteczki gazu.
  2. Drugą chusteczkę wyciskamy nad zamkniętymi oczami. Ważne jest, żeby substancja znajduje się w chusteczce, wypłynęła nam do oczu i okolice oczu.
  3. Wyciśniętą chusteczkę umieszczamy na twarzy. W ten sposób dodatkowo złagodzimy pieczenie.

Jeżeli zastosowaliśmy się do tych wskazówek, już po 7 do 15 minutach powinniśmy bez problemu otworzyć oczy.

 

Chusteczki Sudecon® oprócz wysokiej skuteczności działania mają jeszcze inne zalety.
łatwe w użyciu i transporcie (można je nosić w torebce czy portfelu). Zawierają wyłącznie naturalne składniki i są przyjazne dla środowiska. Substancje w nich zawarte są nietoksyczne, niepalne i nie podrażniają ciała. Poza tym w razie potrzeby możemy wyczyścić chusteczkami skórzane przedmioty, kajdanki, kierownicę…Sprawdzają się znakomicie;).

Chusteczki Sudecon® kupicie oczywiście w sklepie Hotspray.pl.

A co jeśli nie macie pod ręką chusteczek? W takim razie warto ratować się tradycyjnymi sposobami na usuwanie gazu pieprzowego z ciała.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *