phantome2

Sabre Red Phantom OC – gaz do zadań specjalnych

W sprzedaży znajduje się wiele miotaczy gazu pieprzowego “do zadań specjalnych”. Dedykowane są one konkretnym grupom zawodowym, a w szczególności służbom mundurowym lub agencjom ochrony. Jednym z takich produktów jest gaz Sabre Red o intrygującej nazwie –  Phantom OC.

Phantom OC jest miotaczem gazu, który powstał z myślą o konkretnym wykorzystaniu. To gaz, który przede wszystkim ma być stosowany do operowania z tłumem, głównie w zamkniętych pomieszczeniach. Z tego względu Phantom OC jest idealnym narzędziem reagowania kryzysowego i może być wykorzystywany np. do uspokojenie grupy agresywnie zachowujących się osób podczas demonstracji czy więźniów w zamkniętym zakładzie karnym. Dlatego nieco różni się właściwościami od klasycznych gazów pieprzowych.

phantome

 

Jakie zalety ma  Sabre Red Phantom OC?

Gaz rozpylany jest w aerozolu w formie stożka mgły, po to, aby cząsteczki gazu w miarę szybko rozprzestrzeniły się w pomieszczeniu. Po zetknięciu z gazem pojawiają się takie dolegliwości jak: pieczenie i podrażnienie skóry, oczu, krztuszenie, kaszel czy katar. Na szczęście nie trwają one długo, a efekty działania gazu znikają w momencie wyjście na świeże powietrze lub całkowitego wywietrzenia pomieszczenia. I to jest kolejna zaleta. Po użyciu gazu Phantom OC pomieszczenie nie ulega na długo skażeniu. A wszystko dlatego, że substancje zawarte w miotaczu gazu szybko parują, nie pozostawiając toksycznych pozostałości na sprzęcie, przedmiotach znajdujących się w pomieszczeniach czy na osobach, na których gaz został użyty (np. na więźniach). Gaz jest niepalny i można używać go z paralizatorami.

Zobacz na filmie zalety Sabre Red Phantom OC

Gdzie kupić  Sabre Red Phantom 52PTM30?

Gaz pieprzowy Sabre Red Phantom 52PTM30 dla służby mundurowych, ochroniarzy czy służby więziennej dostępny jest w  sklepie HotSpray.pl.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *